Dogodki

Predstavitev monografije Najbolj srečen kot učitelj: bogata poklicna pot prof. dr. Veljka Trohe

Vabimo vas na predstavitev monografije Založbe UL Pedagoške fakultete z naslovom Najbolj srečen kot učitelj: bogata poklicna pot prof. dr. Veljka Trohe, ki je posvečena prof. dr. Veljku Trohi.

Dogodek bo potekal v ponedeljek, 5. oktobra 2020, ob 17. uri, na UL Pedagoški fakulteti (predavalnica 212, 2. nadstropje) v organizaciji katedre za pedagogiko in Založbe UL Pedagoške fakultete.

Po uvodnem pozdravu dekana izr. prof. dr. Janeza Vogrinca se bo s prof. dr. Veljkom Troho pogovarjala prof. dr. Mojca Peček Čuk.

Vljudno vabljene in vabljeni.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Predstavitev monografije Vsak otrok si zasluži najboljšega učitelja

Vabimo vas na predstavitev monografije Založbe UL Pedagoške fakultete z naslovom Vsak otrok si zasluži najboljšega učitelja, ki je posvečena dr. Cveti Razdevšek Pučko.

Dogodek bo potekal v četrtek, 17. septembra 2020, ob 17. uri, na UL Pedagoški fakulteti (predavalnica 212, 2. nadstropje) v organizaciji Centra za študij edukacijskih politik in socialnih inovacij, društva SLODRE in Založbe UL Pedagoške fakultete.

Na dogodku bodo sodelovali: dr. Janez Vogrinc, dr. Tatjana Devjak, dr. Slavko Gaber, dr. Sanja Berčnik,  dr. Veronika Tašner, ddr. Barica Marentič  Požarnik, dr. Lucija Čok, dr. Alenka Polak in Marko Primožič.

S sodelujočimi se bo pogovarjal dr. Pavel Zgaga.

Vljudno vabljene in vabljeni.